Close
ul. Cieszyńska 404 43-382 Bielsko-Biała ( Wapienica )
503980191 bioprzystan@gmail.com
Perły księżniczki FOHOW – Guifei Bao tampony

Perły księżniczki FOHOW – Guifei Bao tampony

W związku z tym , iż wiele osób nie ma pojęcia co to jest i do czego służy chciałabym poprzez ten wpis przybliżyć chociaż trochę ten produkt .

Oczyszcza organizm i usuwa z niego toksyny, oczyszcza krew (normalizuje funkcje śledziony), odbudowuje (regeneruje) komórki, usuwa procesy gnilne

Podstawowe składniki:

Ekstrakt smoczego drzewa

Krokosz barwierski

Akacja katechu

Korzeń rabarbaru

Pseudocydonia Chińska

Boraks naturalny

Sofora Chińska

Funkcje produktu :

Oczyszczanie :

Skuteczna profilaktyka i szybka wspomagająca terapia przy zapeleniu pochwy, nadżerce szyjki macicy, wypadaniu macicy , specyficznym zapachu przy upławach , zapaleniu jamy miednicy , zapaleniu przydatków , mięśniaków macicy

Regeneracja :

Odbudowuje obumierające komórki, stymuluje wydzielanie gruczołów: regeneruje  , reguluje, wyrównuje i nawilża nierównomierności w tkankach szyjki macicy i pochwy.

Spowalnia starzenie :

Stymuluje wydzielanie, regeneruje jamę macicy i pochwy, sprzyja kurczeniu się pochwy , zwiększa wrażliwość, poprawia pożądanie seksualne

Efekt kosmetyczny :

poprawia i odbudowuje normalne  fizjologiczne funkcje żeńskich organów płciowych, poprawia krwioobieg i aktywizuje komórki odpornościowe

Przy bezpłodności:

Wykazuje efekt regulujący  i działanie torujące przy bezpłodności powodowane niedrożnością jajowodów

 

 

Stosowanie Pereł Księżniczki Guifei Bao Fohow:

„Globulki Perła Księżniczki Fohow zawierają w opakowaniu 6 pudełeczek, w każdym z nich z nich znajduje się jedna szczelnie zamknięta globulka i 2 foliowe ochraniacze na palec.

Po wyjęciu globulki z opakowania i rozwinięciu zwiniętego sznureczka, należy zaaplikować globulkę, sznureczek zostawiając na zewnątrz.

Jedną globulkę aplikuje się na 3 dni, po czym stosuje się 2 dni przerwy – i tak przez `1 miesiąc. Po miesiącu dla podtrzymania efektu zdrowia dróg intymnych stosuje się profilaktycznie jedną globulkę miesięcznie, lub w razie potrzeby jedną globulkę tygodniowo.

Foliowy ochraniacz na palec zakładamy na palec wskazujący i bardzo głęboko popychamy globulkę. Drugi ochraniacz wykorzystujemy do oczyszczenia kanału pochwy po wyjęciu perły. 2 dni przerwy potrzebne są do dalszego oczyszczenia dróg rodnych. W trakcie stosowania pereł należy zwiększyć higienę intymną, możemy zobaczyć na bieliźnie lub wkładce różne zabrudzenia, nie należy martwić się tym- jest to naturalny proces oczyszczania, wtedy zmieniać bieliznę i wkładki często.Sznureczek zanieczyszczenia wyprowadza i o to chodzi nam, ale uwaga w drugą stronę też to działa ….

Bielizna powinna być pozbawiona sztucznych dodatków ,wskazana bawełna,unikać obcisłych spodni czy leginsów, rajstopy nosić tylko wtedy, gdy nie mamy możliwości założenia przewiewnej luźnej garderoby.Środki używane do higieny intymnej jak najbardziej naturalne na przykład mydło aloesowe w płynie, przy podrażnieniu zewnętrznych części intymnych, pieczeniu lub swędzeniu absolutnie nìe stosować preparatów chemicznych na przykład przeciwgrzybiczych . Pić więcej czystej wody niż zwykle.

Oddziaływanie zawartych w perłach księżniczki ziół chińskich wykracza po za drogi moczowo-płciowe ze względu na przebieg meridianów w tej części ciała. Meridian wątroby zaczyna się na stopie przechodzi przez brzuch, narządy płciowe przez żołądek do wątroby oraz pęcherzyka żółciowego następnie przez klatkę piersiową, gardło do twarzy i oka. Inny ważny meridian pęcherzyka żółciowego zaczyna się na zewnętrznym kącie oka przechodzi przez klatkę piersiową do brzucha i w okolicach pachwiny łączy się z głównym meridianem powierzchownym. Kolejne meridiany serca, jelita cienkiego, osierdzia i potrójnego ogrzewacza również nie omijają jamy brzusznej. Drugi co do wielkości meridian ciała ludzkiego to meridian żołądka łączy podstawę jamy nosowej z meridianen pęcherza moczowego, jego początek znajduje się na twarzy poniżej gałki ocznej. Najdłuższy meridian ciała ludzkiego to meridian pęcherza moczowego, jest bardzo ważnym kanałem energetycznym dla działania naszych globulek. Meridian nerek swoim zasięgiem obejmuje wątrobę, płuca i gardło, ten meridian często wykorzystywany jest do leczenia dróg moczowo-płciowych.

W świetle tradycyjnej medycyny chińskiej działanie dopochwowych globulek nie powinno dziwić, jeśli nastąpi poprawa w innych obszarach naszego ciała. Często klientki Fohow doznają znacznej poprawy przewlekłej choroby zatok, chronicznych zapaleń gardła lub oskrzeli, oczywiście pobliskiego pęcherza, tłumaczy się to tym, że inne jamy ciała fizjologicznie lub patologicznie wypełnione płynem, śluzem, bardzo gęstym śluzem również mogą ulec oczyszczeniu z patologicznej zawartości. Część meridianow zaczyna się na twarzy blisko oczu , stąd bierze się opis, że księżniczki chińskie z dworu cesarskiego stosujące tego typu środki cieszyły się piękną cerą, blaskiem oczu nie mówiąc już o doznaniach płynących ze strefy intymnej -były wspaniałymi kochankami jednym słowem. Doświadczenia pań stosujących perły w Polsce potwierdzają : wyleczenie uporczywych upławów, grzybic i mieszanych zapaleń, mięśniaków, torbieli jajników, nawet endometriozy. Pojawiał się katar i zatoki były opróżnianie z wydzieliny. Wzmacniał się też pęcherz. ”

Żródło : https://e-fohow.pl/pl/n/Perly-Ksiezniczki-Jak-stosowac/30

Perły księżniczki FOHOW