Close
ul. Cieszyńska 404 43-382 Bielsko-Biała ( Wapienica )
503980191 bioprzystan@gmail.com

Żyjemy w czasach, w których szybki styl życia, codzienne problemy oraz piętrzące się obowiązki nie pozwalają na to, by choć na chwilę się zatrzymać i o siebie zadbać. Konsekwencją takich zaniedbań są choroby, źle wyglądająca skóra i nie najlepsze samopoczucie. Sklep ze zdrową żywnością, BIO Przystań powstał z myślą o tym, aby każdy z naszych Klientów mógł w jak najlepszy sposób zadbać o swoje zdrowie, urodę i samopoczucie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką gamą produktów przygotowanych przez nasz wyjątkowy sklep ze zdrową żywnością. Dlaczego wyjątkowy? Bo tylko tutaj znajdą Państwo doskonałej jakości zdrowe, w pełni ekologiczne i co równie ważne, niezwykle smaczne produkty, które mogą stać się podstawą odpowiednio zbilansowanej diety.

Wiemy, jak ważną rolę…

…odgrywa w życiu każdego z nas jedzenie i jak bardzo to, co spożywamy przekłada się na funkcjonowanie całego organizmu. Sięgając po produkty bio możecie mieć pewność, że zapewnicie sobie mnóstwo cennych witamin oraz minerałów, które odżywią komórki, a co za tym idzie – przyczynią się do równowagi całego organizmu. Chcąc cieszyć się zdrowiem, doskonałym wyglądem ciała oraz świetnym samopoczuciem warto sprawdzić, jak doskonałe efekty daje niskoprzetworzona zdrowa żywność.

 

Pragniemy, aby nasz sklep ekologiczny był miejscem, do którego będziecie Państwo często i chętnie zaglądali. Dlatego przykładamy wszelkich starań, aby na naszych półkach pojawiały się stale nowe, ekologiczne produkty, a także, aby kontakt online z naszym sklepem przebiegał bez żadnych zakłóceń.

 

Działając jako w pełni nowoczesny eko sklep stawiamy na maksymalną różnorodność oferowanych produktów żywnościowych. Znajdą tu Państwo produkty dedykowane dla prawdziwych łasuchów, w tym pyszne, ekologiczne słodycze w postaci cukierków, ciast i ciasteczek, a także słodkie bakalie. Przygotowaliśmy również ofertę kierowaną do nowoczesnych pań domu, które przykładają szczególną wagę do jakości przypraw, a także innych dodatków stosowanych w kuchni – makaronów, roślin strączkowych i wielu innych. Uzupełnieniem naszej oferty są różnego rodzaju bio napoje, w tym soki owocowe i warzywne, a także ekologiczne gatunki kawy, herbaty, a nawet gorącej czekolady. W naszej ofercie znajdują się również naturalne kosmetyki , a także antyalergiczne środki czystości.

SKLEP

Wychodząc naprzeciw…

…współczesnym potrzebom i jednocześnie wracając do korzeni ludzkiej natury stworzyliśmy internetowy sklep z ekologiczną, zdrową żywnością opierający się o filozofię ojca medycyny Hipokratesa – „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” . Produkty  zapewniają powrót do naturalnego jedzenia, które wyróżnia się prawdziwym smakiem i bogatymi walorami odżywczymi.

W naszym sklepie  prócz produktów można  również skorzystać  z analizy składu ciała , która  daje możliwość wykrycia na bardzo wczesnym etapie zaburzeń energetycznych w komórkach,które to zaburzenia  prowadzą do zachwiania równowagi energetycznej w organizmie ,a co za tym idzie do rozwoju szeregu chorób. . Głównym atutem tego pomiaru jest możliwość działań profilaktycznych poprzez ustalenie niedoborów energetycznych w komórkach  witamin, minerałów , aminokwasów i kolagenu. To proste urządzenie działające w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Urządzenie to odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów. Metoda ta daje możliwość pozyskiwania informacji o człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i metod przywracania do zdrowia. Więcej informacji w rubryce Analiza Składu Ciała.

KONTAKT